⚽ Liga Super – Johor DT vs Selangor FC  2 – 1  [Masa: 67'] 🏆 EPL – Arsenal vs Chelsea  Odds: 2.05 / 3.40 / 3.10 ⚽ FA Cup – Perak FC vs KL City  1 – 0  [Separuh Masa] 🎯 RizalHanif dari JB baru menang RM 4,780 di taruhan bola ⚽ La Liga – Real Madrid vs Atletico  Odds: 1.75 / 3.60 / 4.20 🏅 Champions League – Man City vs PSG  Odds: 1.95 / 3.30 / 3.80 ⚽ Liga Super – Kedah FA vs Sabah FC  0 – 0  [Masa: 45'] 💰 FarhanA dari KL menuntut bonus rebat sukan RM 220 ⚽ Liga Super – Johor DT vs Selangor FC  2 – 1  [Masa: 67'] 🏆 EPL – Arsenal vs Chelsea  Odds: 2.05 / 3.40 / 3.10 ⚽ FA Cup – Perak FC vs KL City  1 – 0  [Separuh Masa] 🎯 RizalHanif dari JB baru menang RM 4,780 di taruhan bola ⚽ La Liga – Real Madrid vs Atletico  Odds: 1.75 / 3.60 / 4.20 🏅 Champions League – Man City vs PSG  Odds: 1.95 / 3.30 / 3.80 ⚽ Liga Super – Kedah FA vs Sabah FC  0 – 0  [Masa: 45'] 💰 FarhanA dari KL menuntut bonus rebat sukan RM 220
Taruhan Bola Sepak #1 Malaysia

Homebet88 Bola Sepak – Bet Liga Super Malaysia, EPL & Lebih 500 Liga Dunia

Dari padang Johor Bahru ke stadium Wembley – taruhan bola sepak anda di homebet88 disokong odds paling kompetitif, pasaran terluas dan pengeluaran paling pantas di Malaysia.

Touch 'n Go DuitNow FPX GrabPay
homebet88
0 Liga Aktif
0 Perlawanan Minggu Ini
0 Pasaran Tersedia
0% Kadar Bayaran Balik

Perlawanan Langsung Sekarang

Pasaran dikemaskini setiap saat – taruhan semasa aksi berlangsung di homebet88

Liga Super Malaysia
Johor Darul Ta'zim
67'
Selangor FC
Stadium Larkin  •  Masa Penuh 90'
11.42
X4.10
25.80
English Premier League
Arsenal
38'
Chelsea
Emirates Stadium  •  Masa Penuh 90'
12.05
X3.40
23.10
Piala FA Malaysia
Perak FC
HT
KL City FC
Stadium Perak  •  Separuh Masa
12.30
X3.20
22.70
La Liga – Malam Ini
Real Madrid
21:00
Atletico Madrid
Santiago Bernabeu  •  Malam Ini
11.75
X3.60
24.20
UEFA Champions League
Man City
02:45
PSG
Etihad Stadium  •  Esok Pagi
11.95
X3.30
23.80
Liga Super Malaysia
Kedah FC
Sabtu
Sabah FC
Stadium Darul Aman  •  20:45
12.10
X3.25
22.95
homebet88

Mengapa homebet88 Adalah Pilihan Pertama Peminat Bola Sepak Malaysia

Kalau anda peminat bola sepak sejati di Malaysia, anda tahu betapa ghairahnya perasaan apabila menonton perlawanan sambil ada taruhan kecil yang menambah rasa debaran. homebet88 faham budaya itu – dan itulah sebabnya platform kami direka bukan sekadar untuk menerima pertaruhan, tetapi untuk memberikan pengalaman menyeluruh yang benar-benar memuaskan pemain Malaysia dari semua pelosok negara.

Sejak dahulu lagi, bola sepak adalah sukan nombor satu Malaysia. Dari padang kampung sehinggalah ke Stadium Bukit Jalil yang megah, rakyat Malaysia memang berjiwa bola. homebet88 membawa semangat itu ke peringkat seterusnya – dengan platform taruhan yang laju, mudah digunakan, dan menawarkan odds yang sungguh kompetitif untuk Liga Super Malaysia, Piala FA, Piala Malaysia, dan juga liga-liga besar luar negara seperti English Premier League (EPL), La Liga Sepanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman serta UEFA Champions League.

Di homebet88, anda boleh membuat taruhan sebelum perlawanan bermula atau melakukan taruhan masa nyata semasa perlawanan sedang berlangsung melalui ciri In-Play yang dikemaskini setiap saat. Bayangkan anda menonton Johor DT menentang Selangor FC – separuh masa skor masih 0-0, tetapi anda nampak momentum JDT mula meningkat. Dengan ciri In-Play homebet88, anda boleh terus menyesuaikan taruhan anda secara langsung mengikut situasi padang.

Liga & Kejohanan yang Tersedia di homebet88

Liputan bola sepak homebet88 merangkumi lebih daripada 500 liga dan kejohanan seluruh dunia. Antara yang paling diminati pemain Malaysia adalah Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, EPL, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Champions League, Europa League dan Conference League. Bagi yang gemar sukan antarabangsa, kami juga menawarkan pasaran untuk perlawanan persahabatan, kelayakan Piala Dunia FIFA, Piala Asia AFC dan banyak lagi.

Yang menariknya, homebet88 tidak hanya fokus pada liga besar Eropah sahaja. Kami turut menyediakan pasaran untuk liga Asia Tenggara seperti Liga 1 Thailand, V.League Vietnam dan Liga Filipina – membuktikan bahawa homebet88 benar-benar memahami selera pemain rantau ini.

Kaedah Deposit & Pengeluaran Termudah di Malaysia

Satu perkara yang sering menjadi kebimbangan pemain adalah soal transaksi kewangan. Di homebet88, kami telah memastikan proses ini semudah mungkin. Deposit boleh dibuat melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, serta perbankan dalam talian FPX iaitu Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM 10 – bermakna anda tidak perlu modal besar untuk mula menikmati keseronokan taruhan bola sepak.

Pengeluaran diproses dalam masa 3 hingga 5 minit sahaja pada kebanyakan kes. Tiada kertas kerja yang menyusahkan, tiada syarat yang mengelirukan. homebet88 percaya bahawa duit kemenangan anda adalah hak anda, dan kami berusaha keras untuk memastikan ia sampai ke tangan anda secepat mungkin.

Bagi pemain baharu, homebet88 menawarkan bonus alu-aluan yang sangat menarik. Dengan kadar rebat sukan yang dikemaskini setiap minggu, anda sentiasa mendapat nilai lebih daripada setiap ringgit yang anda pertaruhkan. Program VIP kami juga memberikan ganjaran setia kepada pemain yang aktif – semakin kerap anda bermain, semakin banyak manfaat yang anda terima.

Tawaran Eksklusif Bola Sepak
RM 388

Bonus Alu-aluan Taruhan Bola Sepak

Daftar akaun baru di homebet88 hari ini dan nikmati bonus alu-aluan sehingga RM 388. Berlaku untuk semua taruhan bola sepak Liga Super, EPL dan liga dunia lain. Deposit minimum RM 30, tiada kod promosi diperlukan.

*Tertakluk kepada syarat & ketentuan. Untuk 18 tahun ke atas sahaja.

homebet88

Jenis Pasaran Taruhan Bola Sepak

homebet88 menawarkan pelbagai jenis taruhan untuk setiap gaya bermain

1X2 (Menang/Seri/Kalah)
Pilihan klasik – pilih pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan luar menang. Sesuai untuk pemula.
Asian Handicap
Gol kelebihan diberikan kepada pasukan lebih lemah. Pasaran popular di Asia Tenggara untuk nilai odds yang lebih baik.
Over/Under (Jumlah Gol)
Taruhan sama ada jumlah gol lebih atau kurang daripada had yang ditetapkan. Tidak perlu risau siapa yang menang.
Taruhan In-Play (Langsung)
Bet semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah mengikut situasi padang – untuk pemain yang bijak membaca permainan.
Parlay / Accumulator
Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu tiket. Risiko lebih tinggi tetapi potensi kemenangan berganda-ganda ganda.
Pencetak Gol Pertama
Pilih pemain yang akan mencetak gol pertama dalam perlawanan. Odds tinggi, hadiah besar untuk pemilihan tepat.
Kedua-Dua Pasukan Menjaringkan
Bet sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak gol. Pasaran mudah dengan nilai odds yang menarik.
Kad Merah / Sudut
Pasaran khas – bilangan tendangan sudut, kad kuning/merah, dan statistik lain yang menambah dimensi baharu kepada taruhan anda.

Liga Super Malaysia 2026 – Kedudukan Terkini

Ikuti perkembangan liga tempatan dan buat keputusan taruhan lebih bijak di homebet88

# Pasukan M M S K GD Mata
1 Johor Darul Ta'zim 221732+3254
2 Selangor FC 221345+1843
3 Kedah FA 221255+1441
4 KL City FC 221066+836
5 Sabah FC 22958+532
6 Perak FC 22868+230
7 Terengganu FC 22778–128
8 Negeri Sembilan FC 225611–921

Data adalah anggaran untuk ilustrasi. Semak jadual rasmi liga untuk maklumat tepat.

Odds Perlawanan Seterusnya

Liga Super – Sabtu 20:45
Kedah FA vs Sabah FC
Kedah2.10
Seri3.25
Sabah2.95
EPL – Ahad 22:30
Liverpool vs Tottenham
LIV1.65
Seri3.80
TOT4.50
Bet Sekarang

Ciri-Ciri Utama Taruhan Bola Sepak homebet88

Salah satu kekuatan homebet88 adalah kepelbagaian pasaran yang ditawarkan untuk setiap perlawanan. Bukan sekadar 1X2 yang mudah – kami menyediakan lebih daripada 80 jenis pasaran untuk perlawanan pilihan. Anda boleh bertaruh pada skor separuh masa dan masa penuh, jumlah gol, siapa yang cetak gol pertama, bilangan sudut, kad kuning dan merah, serta handicap Asia yang sangat popular di kalangan pemain Malaysia.

Ciri Cash Out di homebet88 juga sangat berguna – anda boleh merealisasikan keuntungan lebih awal atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat. Ini memberikan kawalan penuh kepada anda ke atas taruhan yang dibuat. Tidak perlu bimbang – jika situasi di padang berubah secara mendadak, anda ada pilihan untuk bertindak balas dengan cepat.

Antara liga yang paling aktif dari segi volume taruhan di homebet88 ialah Liga Super Malaysia. Pemain tempatan sangat antusias mengikuti perlawanan pasukan kegemaran mereka – sama ada Johor DT yang mendominasi liga bertahun-tahun lamanya, Selangor FC yang penuh dengan pemain bakat tempatan, atau Kedah FA yang dikenali dengan sokongan penyokong yang sangat kuat. Di homebet88, anda boleh menjejaki kedudukan liga, statistik terkini dan rekod head-to-head pasukan, semua dalam satu platform.

homebet88 turut menyediakan statistik langsung dan data analisis perlawanan dalam masa nyata. Maklumat ini membantu anda membuat keputusan taruhan yang lebih terinformasi. Possession ball, bilangan tembakan ke gol, kad yang diterima, penggantian pemain – semua data ini ada di hujung jari anda semasa perlawanan berlangsung.

homebet88

homebet88 Dalam Angka

Fakta yang membuktikan mengapa kami platform bola sepak terpercaya di Malaysia

500+
Liga & Kejohanan
80+
Pasaran Per Perlawanan
98.5%
Kadar Bayaran Balik
RM 10
Deposit Minimum
<5 min
Masa Pengeluaran
24/7
Sokongan Pelanggan
Berlesen Rasmi
SSL 256-bit
Odds Kompetitif
Sokongan 24×7
Bayaran Tempatan
Dana Dilindungi
Notis Dasar Privasi homebet88

homebet88 mengutamakan privasi dan keselamatan data anda. Kami hanya mengumpul maklumat yang diperlukan untuk tujuan operasi platform dan tidak berkongsi data peribadi anda dengan pihak ketiga tanpa persetujuan. Semua transaksi dilindungi oleh enkripsi SSL 256-bit. Dengan menggunakan platform ini, anda bersetuju dengan Dasar Privasi dan Terma & Syarat kami.

Permainan Bertanggungjawab

homebet88 prihatin terhadap kesejahteraan semua pemain – bola sepak harus menjadi hiburan, bukan beban

Tetapkan Had Bajet
Tentukan had deposit harian, mingguan atau bulanan anda dalam tetapan akaun supaya perbelanjaan sentiasa terkawal.
Had Masa Sesi
Aktifkan peringatan masa supaya anda tidak terlebih lama di platform. Rehat adalah penting untuk keputusan yang bijak.
Pilihan Larangan Diri
Jika anda rasa perlu berehat, gunakan ciri pembekuan akaun sementara atau kekal. Kesihatan mental lebih penting.
Perlindungan Bawah Umur
homebet88 hanya untuk pemain berumur 18 tahun ke atas. Verifikasi identiti digunakan untuk memastikan perlindungan golongan muda.

Soalan Lazim – Bola Sepak homebet88

Semua yang anda perlu tahu tentang taruhan bola sepak di homebet88

homebet88 menawarkan lebih 500 liga dan kejohanan termasuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, EPL, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Champions League, Europa League, dan banyak lagi. Anda juga boleh bertaruh pada perlawanan antarabangsa seperti kelayakan Piala Dunia FIFA dan Piala Asia AFC. Semua pasaran dikemaskini secara langsung dan odds disesuaikan mengikut perkembangan terkini.

Had minimum pertaruhan bola sepak di homebet88 bermula dari RM 1 sahaja untuk pasaran tertentu. Kebanyakan pasaran utama mempunyai minimum RM 5 hingga RM 10. Ini membolehkan pemain dengan pelbagai bajet menikmati keseronokan taruhan bola tanpa tekanan kewangan yang besar. Untuk meja VIP dengan had lebih tinggi, anda perlu mencapai tahap keahlian tertentu dalam program VIP kami.

Ya, homebet88 menyediakan ciri taruhan In-Play (langsung) yang membolehkan anda membuat pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemaskini setiap beberapa saat mengikut situasi terkini di padang. Anda juga boleh menggunakan ciri Cash Out untuk menutup pertaruhan lebih awal dan merealisasikan keuntungan atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat.

Pengeluaran kemenangan di homebet88 adalah mudah dan pantas. Log masuk ke akaun anda, pergi ke bahagian "Pengeluaran", pilih kaedah bayaran yang anda inginkan – sama ada DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, FPX Maybank2u atau CIMB Clicks – dan masukkan jumlah yang ingin dikeluarkan. Kebanyakan pengeluaran diproses dalam masa 3 hingga 5 minit. Tiada yuran dikenakan untuk pengeluaran.

Siap untuk Bet Perlawanan Seterusnya?

Daftar di homebet88 hari ini, tuntut bonus RM 388 dan mulakan pengalaman taruhan bola sepak yang lebih menarik bersama ratusan ribu pemain Malaysia.

Daftar Percuma Sekarang Log Masuk
Touch 'n Go GrabPay FPX DuitNow ShopeePay Boost
English